FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537193
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 23:56:19 |
| SCORE | 5555 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7905 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 42 MHz - max: 1673 MHz |
|---|
| max power | 339 W |
|---|