FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537220
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:04:31 |
| SCORE | 6298 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7945HX3D with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2757 - SUB: 1043-32E8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 2040 MHz |
|---|
| max power | 175 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-32E8 - REV: DC |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|