FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537222
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:05:28 |
| SCORE | 14466 |
|---|
| FPS | 240 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 50 MHz - max: 2199 MHz |
|---|
| max power | 317 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|