
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2537261
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:16:49 | | SCORE | 2071 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1462-C972 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 556 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (184 W) |
|---|
|