FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2537279
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:24:45 |
| SCORE | 5589 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D98 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 66 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 64 % TDP |
|---|