FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537311
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:37:55 |
| SCORE | 2587 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1462-14A6 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 450 MHz - max: 500 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1462-14A6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1846 MHz - max: 2452 MHz |
|---|