FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537346
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:48:11 |
| SCORE | 381 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GT 1030/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4682 - SUB: 1462-7D43 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GT 1030 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1D01 - SUB: 1462-8122 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1658 MHz - max: 1722 MHz |
|---|