FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537351
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:49:44 |
| SCORE | 8731 |
|---|
| FPS | 145 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1028-BEB - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7077 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 29 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 196E-1440 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 2618 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP |
|---|