FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537362
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:58:38 |
| SCORE | 11113 |
|---|
| FPS | 185 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.59 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1462-5100 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.59 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2416 MHz - max: 2926 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (451 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 52 W |
|---|