FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537396
FurMark (GL) Submitted by pl_alpaczino on Apr 18, 2026 @ 01:18:02 |
| SCORE | 11604 |
|---|
| FPS | 193 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700T |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1771-205E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2460 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (180 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 10DE-1454 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 36 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 0 MHz |
|---|
| max power | 5 % TDP (10 W) |
|---|