FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537407
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:22:36 |
| SCORE | 17332 |
|---|
| FPS | 287 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 125H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 8086-2112 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5070 TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89F2 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2512 MHz - max: 2618 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP |
|---|