FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537413
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:29:10 |
| SCORE | 4943 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10600KF CPU @ 4.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 10DE-0 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1006 MHz - max: 1576 MHz |
|---|
| max power | 44 W |
|---|
| GPU1 | GameViewer Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002E-DEC2 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|