
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537421
FurMark (GL) Submitted by Valigoora on Apr 18, 2026 @ 01:34:18 | | SCORE | 238 |
|---|
| FPS | 3 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro K1000M/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 426.25 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3360M CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Quadro K1000M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-FFC - SUB: 103C-176B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 851 MHz - max: 851 MHz |
|---|
|