FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537429
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:36:26 |
| SCORE | 17299 |
|---|
| FPS | 288 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 196E-1439 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (250 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E47 - REV: C2 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 68 W |
|---|