FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537431
FurMark (GL) Submitted by KENTANGCREEPY on Apr 18, 2026 @ 01:38:27 |
| SCORE | 3800 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 with Max-Q Design/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F12 - SUB: 103C-8741 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 796 MHz - max: 976 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 103C-8741 - REV: 5 |
|---|