FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537432
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:38:30 |
| SCORE | 9201 |
|---|
| FPS | 153 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1462-3901 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (281 W) |
|---|
| GPU1 | MS Idd Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12BD59-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|