FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537433
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:38:58 |
| SCORE | 4307 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1458-4085 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 976 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (350 W) |
|---|