
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537441
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:41:35 | | SCORE | 4541 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 17AA-3F8D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 960 MHz - max: 1080 MHz |
|---|
| max power | 78 W |
|---|
|