FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537450
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:46:55 |
| SCORE | 4527 |
|---|
| FPS | 78 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2697 v4 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1458-4006 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 346 MHz - max: 1530 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (182 W) |
|---|