FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537453
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:51:37 |
| SCORE | 4870 |
|---|
| FPS | 81 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1558-50F3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 938 MHz - max: 1426 MHz |
|---|
| max power | 106 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1558-50F3 - REV: 5 |
|---|