
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537457
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:53:19 | | SCORE | 475 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GT 640/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 475.14 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GT 640 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-FC0 - SUB: 1642-3B86 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 797 MHz - max: 797 MHz |
|---|
|