FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537459
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:53:50 |
| SCORE | 8945 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5371 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (147 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 750 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4C8A - SUB: 1028-A4E - REV: 4 |
|---|