
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537465
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:57:22 | | SCORE | 5872 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1462-397D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1808 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (170 W) |
|---|
|