FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537508
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:17:48 |
| SCORE | 4128 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D30 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 111 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3080 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 10DE-1535 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 45 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|