FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537605
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:09:12 |
| SCORE | 12354 |
|---|
| FPS | 205 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.251205 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8750 - REV: C2 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 115 MHz - max: 2394 MHz |
|---|
| max power | 264 W |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|