FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537613
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:12:19 |
| SCORE | 5613 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.29 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1462-13B6 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 24 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 950 MHz |
|---|
| max power | 26 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1462-13B6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 2400 MHz |
|---|