
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537636
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:25:29 | | SCORE | 9969 |
|---|
| FPS | 166 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 3842-2383 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1470 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (262 W) |
|---|
|