
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537637
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:26:24 | | SCORE | 6317 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2686 v4 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 10DE-1530 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1582 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (170 W) |
|---|
|