
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537642
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:27:30 | | SCORE | 6669 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1043-8811 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1740 MHz - max: 1822 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (187 W) |
|---|
|