FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537643
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:28:47 |
| SCORE | 6466 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4682 - SUB: 1462-7D45 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 26 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1462-397D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1740 MHz - max: 1808 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|