
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537649
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:34:10 | | SCORE | 6276 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 1458-404C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (270 W) |
|---|
|