FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537650
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:34:45 |
| SCORE | 5515 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4770K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1458-3751 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 1494 MHz - max: 1646 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (242 W) |
|---|