FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537654
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:38:18 |
| SCORE | 4546 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 6800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1D72-2137 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1306 MHz - max: 1456 MHz |
|---|
| max power | 130 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1D72-2137 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 2200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 57 W |
|---|