
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537666
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:44:48 | | SCORE | 21161 |
|---|
| FPS | 351 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1765 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2656 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (366 W) |
|---|
|