FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537669
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:50:07 |
| SCORE | 23661 |
|---|
| FPS | 394 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 5080 GameRock OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1569-F320 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 2738 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (346 W) |
|---|