FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537678
FurMark (GL) Submitted by razerCoreXv2_1 on Apr 18, 2026 @ 03:53:14 |
| SCORE | 9577 |
|---|
| FPS | 159 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1043-34A8 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 36 W |
|---|
| GPU1 | EVGA RTX 3080 Ti FTW3 Ultra 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 3842-3967 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|