
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2555197
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 22, 2026 @ 17:26:25 | | SCORE | 3545 |
|---|
| FPS | 58 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 141 MHz - max: 2952 MHz |
|---|
| max power | 297 W |
|---|
|