
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2567308
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 25, 2026 @ 20:49:32 | | SCORE | 8568 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7901 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 29 MHz - max: 1892 MHz |
|---|
| max power | 397 W |
|---|
|