FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2573768
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 27, 2026 @ 15:29:05 |
| SCORE | 6362 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1025-170F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2056 MHz - max: 2250 MHz |
|---|
| max power | 130 W |
|---|