FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2586753
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 06:04:32 |
| SCORE | 2398 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8735 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2435 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| core clock | min: 148 MHz - max: 2607 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| max power | 318 W |
|---|