FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2587324
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 10:30:45 |
| SCORE | 2178 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D91 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 103 W |
|---|
| GPU1 | ASUS TUF Gaming RTX 4080 SUPER OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1043-8962 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2596 MHz - max: 2730 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP |
|---|