FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2587773
FurMark Knot (GL) Submitted by SinisterGG on May 1, 2026 @ 12:56:36 |
| SCORE | 2831 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1043-18ED - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 27 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1043-18ED - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2250 MHz - max: 2776 MHz |
|---|