FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2587900
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 13:38:19 |
| SCORE | 2698 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1025-1597 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5081 |
|---|
| max core usage | 20 % |
|---|
| core clock | min: 1400 MHz - max: 1400 MHz |
|---|
| max power | 56 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1025-1597 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1906 MHz - max: 2416 MHz |
|---|