FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2589939
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 23:14:51 |
| SCORE | 2168 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D91 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 44 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1462-5112 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 91 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP |
|---|