FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2592274
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 2, 2026 @ 15:26:52 |
| SCORE | 2616 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 135H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1462-143A - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 10 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 1 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85E5 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1519 MHz - max: 1912 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|