FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2594114
FurMark Knot (GL) Submitted by knot on May 3, 2026 @ 01:01:26 |
| SCORE | 5269 |
|---|
| FPS | 87 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8735 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Sparkle Arc B570 Guardian OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20C - SUB: 172F-4216 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8735 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2750 MHz |
|---|
| max power | 134 W |
|---|