FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2594248
FurMark Knot (GL) Submitted by CF3R on May 3, 2026 @ 02:10:39 |
| SCORE | 3057 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D29 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 58 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1569-2216 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|