FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2595268
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 3, 2026 @ 11:08:45 |
| SCORE | 5999 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8629 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700K CPU @ 4.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 1EF7-1309 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 2250 MHz |
|---|
| max power | 215 W |
|---|