FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2596496
FurMark Knot (GL) Submitted by XamiX74 on May 3, 2026 @ 17:07:48 |
| SCORE | 3005 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1028-CE1 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5322 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 1320 MHz - max: 1328 MHz |
|---|
| max power | 31 % TDP |
|---|