FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2597834
FurMark (VK) Submitted by dnbnero on May 4, 2026 @ 00:30:01 |
| SCORE | 10579 |
|---|
| FPS | 176 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE (RADV NAVI31) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10900F CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.2-2-cachyos 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Pure RX 7900 GRE 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-475B - REV: CE |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 150 MHz - max: 1758 MHz |
|---|